Hizmetlerimiz

Meyvecilikte değişmez hedef kaliteli üretimdir. Kaliteli meyve üretiminin başlangıç noktasını, kurulmuş olan bir bahçe değil, o bahçenin kurulmasında kullanılan fidanların güvenilir olması oluşturur.

 

Biz Ata Fidancılık olarak bu düşünce ve anlayış ile siz değerli üreticilerimize verimli, kaliteli ve kazançlı bahçelerin başlangıcı olacak olan fidanları 1977 yılından beri  tecrübe ve ciddiyetle yetiştirmekteyiz.

 

Kazançlı meyveciliğin temeli kaliteli fidan,

 

Kaliteli fidanın temeli sağlıklı ismine dogruluk,

 

Sağlıklı fidanın temeli virüslerden arilik (VF),

 

İşte bu temeller doğrultusunda Avrupadan virüsten ari, sertifikalı anaç getirmekteyiz,

Bu anaçlar üzerine en kaliteli meyve veren ülkemize adaptasyonu iyi olan karlılığı, pazar değeri yüksek çeşitleri aşılayarak ülkemizin dört bir yanında bahçeler tesis etmekteyiz.

 

Bölgelere, iklim şartlarına, toprak yapısına, mikro ve makro etmenlere dikkat ederek şarlar içerisinde en uygun meyve türünü seçip bu türünde en kaliteli meyve veren, pazar değeri yüksek olanını belirleyip, toprak yapısına uyumlu anacı seçip buna uygun dikim mesafesi ile bahçe tesisi yapmaktayız,

 

Bahçe tesisinde; toprak yapısına bağlı olarak sulama ve gübreleme programları, budama, meyve seyreltme, bahçe işleme gibi konularda da üreticimizi yanlız bırakmıyor her türlü sorununu kendi bahçemizdeki sorun gibi görerek konusunda uzman ziraat mühendislerimiz ile çözüm yolları bulmakta ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.